Přebor UP v přespolním běhu

Opět po roce zveme příznivce vytrvalostních běhů k účasti na Přeboru Univerzity Palackého v přespolním běhu. 41. ročník této podzimní sportovní události pro všechny studenty a zaměstnance se koná ve středu 17. října na atletickém stadionu a v Bezručových sadech v Olomouci. Pořadatelem závodu je katedra sportu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého ve spolupráci s Atletickým klubem Olomouc. Kdo bude Přebornicí a Přeborníkem UP v přespolním běhu pro rok 2018?

událost na Facebooku

Termín & místo konání

17. 10. 2018 od 15:00

atletický stadion TJ Lokomotiva, tř. 17. listopadu, Olomouc

Ředitel závodu: PaedDr. Liběna Kováčová, Ph.D.

Hlavní rozhodčí: Mgr. Michal Valenta

Ředitel tratě: Mgr. Vítězslav Prukner, Ph.D.

Ředitel kanceláře: Mgr. Martina Musilová (AK Olomouc), Mgr. Iva Machová, Ph.D.

Tratě a kategorie

ženy 3000 m
muži 5000 m

Startovat mohou řádně přihlášení studenti a zaměstnanci UP.
Registrace závodníků probíhá v den závodu v závodní kanceláři v místě startu v době viz harmonogram níže.
Startovné činí 20 Kč na osobu.

15:00–15:30 hod.prezentace žen
15:30 hod.závod žen
15:30–16:00 hod.prezentace mužů
16:00 hod.závod mužů
16:30 hod.vyhlášení výsledků

Vítězové obou kategorií se stávají přeborníky Univerzity Palackého pro rok 2018 a obdrží kromě diplomu a medaile také Cenu děkana FTK UP v Olomouci v podobě jednorázového sportovního stipendia. Pět nejlepších závodníků v obou z kategorií se může těšit také na hodnotné ceny od partnerů přeboru.

Pro všechny závodníky bude zajištěn pitný režim.

Závodí se podle pravidel ČAS pro soutěže v přespolním běhu.
Námitky lze podávat hlavnímu rozhodčímu nejpozději do 15 min. po ukončení závodu.

Plakát ke stažení najdete zde.

Ženy

1. místo Barbora Kopřivová (PdF) – 7:53