25 let Fakulty tělesné kultury UP

Naše fakulta si v pátek 9. září připomněla 25. výročí zahájení své činnosti v roce 1991. Na programu spíše neformální oslavy, která se konala coby součást velkého setkání absolventů Univerzity Palackého, bylo slavnostní setkání současných i bývalých zaměstnanců fakulty završené rozkrojením narozeninového dortu a přípitkem, posezení při dobrém jídle a moku a živé hudbě, prohlídky fakultních budov a spousta doprovodných aktivit, z nichž si největší oblibu získal fotokoutek v jedné z tělocvičen. Samozřejmě nechyběly panely s množstvím historickým fotek a také sestřih z vybraných videí, která během 25 let trvání fakulty vznikla.

Videoohlédnutí

Videostřípky z historie FTK