Přebor UP v přespolním běhu

Příznivce vytrvalostních běhů zve Katedra sportu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého na 43. ročník Přeboru Univerzity Palackého v přespolním běhu. Tradiční podzimní sportovní událost pro všechny studenty a zaměstnance univerzity se koná ve středu 20. října pod záštitou děkana FTK UP Michala Šafáře a ve spolupráci s Atletickým klubem Olomouc. Kdo bude Přebornicí a Přeborníkem UP v přespolním běhu pro rok 2021?

20. 10. 2021

Atletický stadion TJ Lokomotiva

Start i cíl závodu jsou na atletické dráze, většina tratě vede přilehlými Bezručovými sady.

Ředitel závodu: PaedDr. Liběna Kováčová, Ph.D.
Hlavní rozhodčí: Mgr. Michal Valenta, Ph.D.
Ředitel tratě: Mgr. Vítězslav Prukner, Ph.D.
Ředitel kanceláře: Mgr. Iva Machová, Ph.D.

Tratě a kategorie

ženy 3000 m
muži 5500 m

Startovat mohou řádně přihlášení studenti a zaměstnanci UP.
Registrace závodníků probíhá v den závodu v závodní kanceláři v místě startu v době viz níže.
Startovné činí 20 Kč na osobu.

14:30–15:00 hod. prezentace žen
15:00 hod. závod žen
15:00–15:30 hod. prezentace mužů
15:30 hod. závod mužů
16:00 hod. vyhlášení výsledků

Vítězové obou kategorií se stávají přeborníky Univerzity Palackého pro rok 2021 a obdrží kromě diplomu a medaile také Cenu děkana FTK UP Olomouc v podobě jednorázového sportovního stipendia.

Závodí se podle pravidel ČAS pro soutěže v přespolním běhu.
Námitky lze podávat hlavnímu rozhodčímu nejpozději do 15 min. po ukončení závodu.

Ženy

1. místo Eliška Surmová (LF) – 10:26,4