Přebor UP v halové atletice

K předvánočnímu času na Univerzitě Palackého již tradičně patří přebor v halových atletických disciplínách, který pořádají studenti fakulty tělesné kultury, a to nejen pro studenty či zaměstnanci univerzity. Letošní, již šestnáctý ročník přeboru se uskuteční ve středu 6. prosince, závodníci budou moci prověřit své síly v běhu na 60 a 800 metrů, ve skoku dalekém a vysokém a ve vrhu koulí. Připraven bude i doprovodný program. Všichni jste srdečně zváni.

6. 12. 2017

Atletický hala TJ Lokomotiva

Ředitel závodu: Bc. Markéta Smoleňová

Hlavní rozhodčí: Mgr. Vítězslav Prukner, Ph.D.

Ředitel kanceláře: Bc. Lucie Domská

Přebor pořádají studenti 2. ročníku kombinovaného studia oboru Trenérství a management sportu

Online registrace byla ukončena, přihlásit se je možné v den konání v závodní kanceláři od 17:00 hod. – ale pouze na běžecké disciplíny a skok vysoký, u ostatních disciplín je již vyčerpána kapacita.

Závody jsou primárně určeny pro studenty všech fakult UP v Olomouci, účastnit se ovšem mohou i sportovní kluby a široká veřejnost.

Při online přihlášení (do 1. 12. 2017):  20 Kč/osoba/libovolný počet disciplín

Přihláška v den závodu:  30 Kč/osoba/1 disciplína

Soutěžní disciplíny

Muži: běh na 800 m, běh na 60 m, skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí

Ženy: běh na 800 m, běh na 60 m, skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí

Pozn.: Do finále běhu na 60 m se kvalifikují 4 nejrychlejší závodnice a závodníci z předchozích rozběhů. V technických disciplínách je počet startujících omezen na maximální počet 24 závodníků/závodnic.

17:00–17:45prezence závodníků
17:55–18:00zahájení přeboru
18:00–18:2060 m M rozběhykoule Mvýška Ž
18:20–18:4060 m Ž rozběhy
18:40–19:001. vyhlašovací blok
19:00–19:20800 m M fináledálka Mkoule Ž
19:20–19:40800 m Ž finále
19:40–20:002. vyhlašovací blok
20:00–20:2060 m M finálevýška Mdálka Ž
20:20–20:4060 m Ž finále
20:40–21:003. vyhlašovací blok
21:00ukončení přeboru

Pořadatelé si vyhrazují právo v den závodu upravit časový rozvrh závodu vzhledem k počtu přihlášek v den závodu.

Pro medailisty jsou zajištěny věcné i finanční odměny. Navíc závodník účastnící se minimálně tří disciplín se zařazuje do slosovaní o cenu.

Dojde také k vyhlášení nejlepší atletky a nejlepšího atleta podle počtu získaných medailí.

Nejlepší atletkou a atletem přeboru byli vyhlášeni Katrin Sásová a Martin Pokorný.

Výsledky jednotlivých disciplín najdete ve výsledkové listině.

Závodí se podle pravidel ČAS pro atletické soutěže. Námitky lze podávat hlavnímu rozhodčímu nejpozději do 15 min. po ukončení závodu.

Vstup do prostoru sportovišť v hale pouze ve sportovní obuvi, týká se i trenérů a doprovodu.